O JR Farm

2009

Od roku 2009

Tradiční výroba

Přírodní kvalita

Široký výběr

Farma

Rodinná farma

Rodinná farma v Bavorsku patří manželům Hertě a Jacobovi Ruisingerovým. V roce 1990 začali tito farmáři jako vedlejší produkt vyrábět krmiva pro zvířata pro jeden místní obchodní řetězec. Vysoce kvalitní krmiva měla u zákazníků obrovský úspěch a tak Ruisingerovi postupně soustředili celou svouprodukci právě na výrobu krmiv.

Bez barviv a konzervantů

JR Farm nabízí zvířátkům přirozenou, vysoce kvalitní a zdravou stravu. Většina surovin pochází z produkce farmy, krmiva neobsahují umělá barviva ani konzervanty. Finální výrobky jsou zpracovávané přímo na místě, častokrát i ručně.

Bezobilné řady krmiv

JR Farm vyrábí krmiva, pamlsky a hračky pro širokou škálu domácích mazlíčků. Spousta zvířátek žije přímo na farmě a jsou tak prvnímí “zákazníky” a ochutnávači nových výrobků. Vlajkovou lodí značky jsou ryze bezobilné řady krmiv a pamlsků.

JR Farm a Anbio

jr_a_anbio

Od roku 2009 je naše firma Anbio s.r.o. partnerem společnosti JR Farm GmbH pro Českou republiku, Slovensko, Polsko a příležitostně i další země středoevropského regionu. Náš hlavní sklad je na Praze 10, naše vzorková prodejna v Praze Nuslích.

Anbio

Kde nakoupíte

Chovatelské potřeby Anbio
Na Zámecké 1, Praha 4 Nusle